Ресетирање На Лозинка

кликнете за да ги видите сите слики

БАРСЕЛОНА за ДЕНОТ НА ЖЕНАТА

, ,
Барселона, Каталонија, Шпанија
Каталонија Барселона
Резултатите од пребарувањето
авионски аранжман
пролетни патувања
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

𝟬𝟲.𝟬𝟯.𝟮𝟬𝟮𝟰 – 𝟬𝟵.𝟬𝟯.𝟮𝟬𝟮𝟰
Барселона – кралицата на Каталонија која освојува на прв поглед…Само еден ден, секако не е доволен да ја сфатите магичноста со која Ве мами оваа кралска убавица. Живописната улица Ла Рамбла, најпознатата авенија не само во Барселона туку и во цела Шпанија, брдото Монжуик, катедралата Саграда Фамилија, Готскиот кварт, Магичните фонтани, се само дел од најпознатите туристички атракции на оваа убавица кои ќе допринесат, Вашиот престој да биде врежан длабоко во Вашите спомени. Дозволете си една преубава авантура во еден од најубавите градови во Европа !

 Лет од Скопје
 3 ноќевања со појадок
 Рачен багаж
 Придружник на патувањето
 Екскурзии и тури со локален водич
Цена 555€ /34.410 мкд
инфо на 043/415-800 и 071/219-244
Прикажи повеќе
адреса
Земја: Spain
детали
Имот ID: 38957
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

март 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x
Каталонија Барселона