Reset Password

на барање
click to see all images

Вила Сала – Ксамил

,
Ксамил, Албанија
Your search results
автобуски аранжман
Албанија, Лето 2023
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Вила Сала лоцирана во Ксамил се наоѓа на 200м од плажа, до плажа има 5мин пешачење,располага со двор и 3 спрата со соби.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВ ВРЕДНОСТ ОД 62МКД

(првите два и последните два термина се промо, и не подложат на попуст)

Опис на сместување

Собите се лоцирани на приземје, први и втор спрат. На приземје се студиа за 3 и 4 лица и гледаат во градина, на прв и втор спрат се студиа за 2 и 3 лица. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, фиржидер, тв, балкон, комарници.

Удобности

 • Клима
 • WI-FI
 • Кујна
 • TV

 

KSAMIL – SALLA

Период Ноќ 1/2 студио за 2 лица 1/3 (студио за 3 лица) 1/3 мезонет 1/3 апп 1/4 студио

Промо цени на кои не следува попуст

03.06-10.06.2023

7 99 109 139 149 159 Промо цена
10.06-17.06.2023 7 149 159 169 179 189

Промо цена

17.06-24.06.2023

7 209 219 229 239 249
24.06-01.07.2023 7 259 269 289 299

309

01.07-08.07.2023 7 309 319 339 349 359

08.07-15.07.2023

7 349 359 379 389 409
15.07-22.07.2023 7 349 359 379 389

409

22.07-29.07.2023

7 349 359 379 389 409
29.07-05.08.2023 7 349 359 379 389

409

05.08-12.08.2023

7 349 359 379 389 409
12.08-19.08.2023 7 339 349 369 379

389

19.08-26.08.2023

7 319 329 339 349 369
26.08-02.09.2023 7 299 309 319 339

359

02.09-09.09.2023

7 199 209 229 239 269
09.09-16.09.2023 7 169 179 199 209

219

Промоцена

16.09-23.09.2023

7 129 139 169 179 189 Промоцена

 

 

.

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку Грција:

-Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 60€ по лице

-Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 75€ по лице

-Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 60€ по лице

-Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил преку Грција:

-Битола (Транскоп) – 55€ по лице

-Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола – 55€

-Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 65€ по лице

-Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -65€ по лице

-Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -65€ по лице

-Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

Време на поаѓање за АЛБАНИЈА:

 • Сатници на поаѓање: 00:00 h Скопје (Дрводекор) – трансфер до Битола-
 • Велес (бензинска пумпа, Макпетрок кружен тек) трансфер до Битола-ден претходно 00:45 h
 • Штип (Нова Пошта ) трансфер до Битола-ден претходно 00.00 h
 • Дреново ( бензиска пумпа) трансфер до Битола-ден претходно 01.15 h
 • Прилеп ( Бензиска пумпа Лук Оил На излезот за Скопје) трансфер до Битола 02,00 h
 • Битола– (Транскоп на перон) 03.00h
 • Ресен (спроти автобуска станица) Ресен 02:30 h
 • Охрид– (бензиска Пумпа Лук Оил наизлезот кон Битола) 02.00 h
 • Струга – (пред Х.Дрим) 01:45

 

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Ксамил
State: Албанија
Country: Albania
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37826
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

септември 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
октомври 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share
language
x