Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Врахос

, ,
Врахос, Грција, Јонско Море
220 31 eur. во 1/3 апартман ноќевање
Резултатите од пребарувањето
апартман, студио
летни аранжмани
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

Врахос

ВРАХОС БИЧ – се наоѓа на 600 км од Скопје, веднаш по Парга (околу 30км). Сместен на преубава, два километри долга плажа, Ви овозможува прекрасен одмор на тиркизното Јонско море. Изобилува со таверни и рибни ресторани сместени долж убавото шеталиште покрај море. Врахос секако ќе Ви понуди преубав одмор во едно мало, мирно место богато со борова шума и маслинови дрва.

Вила ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа на крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел, на околу 50 метри од плажа во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрва. Вилата има сопствен паркинг (ограничен капацитет) и лежалки на плажа кои се бесплатни доколку гостите порачаат пијалок од барот. Вилата располага со двокреветни и трикреветни студија и четворокреветни апартмани. Сите се со балкон, комплет опремена мини кујна, сопствен тоалет, ТВ, Wi-Fi и клима(се доплаќа 5 евра на ден).

Координати: 39°10’11.5″N 20°33’14.4″E 39.169863, 20.553990

Вила ЈОНИЈАН ВЈУ се наоѓа на височинка, околу 70 метри од плажа и има прекрасен поглед на целиот залив. Вилата има сопствен паркинг, располага со модерно опремени четворокреветни пространи апартмани. Сите апартмани имат свој балкон со поглед на море, комплет опремена кујна, ТВ, сопствено купатило и клима (се доплаќа 5 евра ден). Опис: апартманите се на 1 кат, имаат две простории, спална со 1 брачен кревет и кујна со 2 единечни кревети.

Координати: 39°11’04.7″N 20°32’22.2″E 39.184626, 20.539502

Вила ВРАХОС се наоѓа во централниот дел од плажата Врахос на 50 метри од плажа. Вилата располага со трикреветни апартмани на првиот спрат со комплетно опремена кујна, балкон, сопствен тоалет, WI-FI, ТВ, клима (се доплаќа 5 евра на ден), паркинг.

  
ФИЛОКСЕНИЈА:  Попуст 15 % за 50 % уплата заклучно со 31.12.2023
ЈОНИАН ВЈУ: Попуст 12 % за 50 % уплата заклучно со 31.12.2023
ВРАХОС: Попуст 12 % за 50 % уплата заклучно со 31.12.2023
    

ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО / АПАРТМАН

ФИЛОКСЕНИЈА ЈОНИАН ВЈУ ВРАХОС
Термин ноќи 1/3 СТД 1/4 АПП 1/4 АПП 1/3 АПП
01.06 7 220 270 300 240
08.06 7 260 300 380 290
15.06 7 340 400 430 390
22.06 7 400 440 500 450
29.06 9 510 590 660 590
08.07 9 540 650 730 650
17.07 9 590 720 790 720
26.07 9 590 720 790 720
04.08 9 590 720 790 720
13.08 9 590 720 790 720
22.08 9 550 670 750 690
31.08 7 420 500 550 490
07.09 7 340 450 500 450
14.09 7 270 350 430 /
21.09 7 230 300 380 /

 

НАПОМЕНИ:

 • ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ (7 или 9 ноќи) НА СТУДИО / АПАРТМАН, согласно бројот на кревети.
 • Во студио / апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број (во одредени капацитети) може да се смести максимум едно дете до 5,99 години во кревет со родител.
 • Термините во табелата се денови на започнување на аражманот.  Поаѓањето е на денот објавен во табелата, состанок на група во 01:00 часот, поаѓање во 01:30 часот на паркингот спроти х. Холидеј Ин. Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање.  Ве молиме минмум 24 часа пред секое поаѓање  да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.
 • Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
 • Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд). 
 • За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена. Напомена: понудата важи на редовните цени.
 • Попустите НЕ можe да се комбинираат помеѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.
 • Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по редовен ценовник, немаат право на надомест на средства за разлика во цена.
 • Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки. Важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупниот износ на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши најдоцна до 7 дена пред поаѓање.
 • Сместување во собите е по 14:00 часот, а напуштање на истите е до 09:00 часот по локално време.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти. По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
 • Туристичката такса се плаќа на лице место кај претставник на агенција или пак на сопствениците на објектите, истата изнесува 0,50 евра на ден по студио/апартман.
 • Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци. Одлуката за доплата на клима-уред, интернет и слично, кај одредени сместувачки капацитети е на сопствениците на објектите, Сансет Травел НЕ може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда. Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.
 • Секој патник  има  обврска и е задолжен да води грижа за важноста на патните исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. „Сансет Травел“ и на самата агенција и поради кои НЕ можe да се откаже аранжман или да се промени термин на резервацијата.

 

Цена за превоз:

 • Превоз за возрасен 70€ / Еден правец 50€
 • Деца до 12 години 50€ / Еден правец 35€
 • Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно
Прикажи повеќе
цена
Цена за една ноќ: 220 31 eur. во 1/3 апартман
минимален број на ноќи: 7
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Град:
Округот: Грција
Држава: Грција
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 38643
карактеристики
акомодација - удобности
TV - телевизија
Wi-Fi безжичен интернет
климатизација
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

јули 2024
П В С Ч П С Н
1
31 eur.
2
31 eur.
3
31 eur.
4
31 eur.
5
31 eur.
6
31 eur.
7
31 eur.
8
31 eur.
9
31 eur.
10
31 eur.
11
31 eur.
12
31 eur.
13
31 eur.
14
31 eur.
15
31 eur.
16
31 eur.
7
17
31 eur.
7
18
31 eur.
7
19
31 eur.
7
20
31 eur.
7
21
31 eur.
7
22
31 eur.
7
23
31 eur.
7
24
31 eur.
7
25
31 eur.
7
26
31 eur.
7
27
31 eur.
7
28
31 eur.
7
29
31 eur.
7
30
31 eur.
7
31
31 eur.
7
 
август 2024
П В С Ч П С Н
 1
31 eur.
7
2
31 eur.
7
3
31 eur.
7
4
31 eur.
7
5
31 eur.
7
6
31 eur.
7
7
31 eur.
7
8
31 eur.
7
9
31 eur.
7
10
31 eur.
7
11
31 eur.
7
12
31 eur.
7
13
31 eur.
7
14
31 eur.
7
15
31 eur.
7
16
31 eur.
7
17
31 eur.
7
18
31 eur.
7
19
31 eur.
7
20
31 eur.
7
21
31 eur.
7
22
31 eur.
7
23
31 eur.
7
24
31 eur.
7
25
31 eur.
7
26
31 eur.
7
27
31 eur.
7
28
31 eur.
7
29
31 eur.
7
30
31 eur.
7
31
31 eur.
7
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x
220 31 eur. во 1/3 апартман ноќевање