Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Куќа “Christos”

,
Неи Пори, Грција
180 еур. 26 eur. во 1/2 студио ноќевање
Резултатите од пребарувањето
апартман, студио
летни аранжмани
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

ВИЛА ХРИСТОС се наоѓа на 50 метри од плажа. Распoлага со двокреветни / трокреветни студија и петокреветни / шестокреветни апартмани и дуплекс апартмани сите лоцирани на први кат. Секое студио/апартман има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5 евра на ден) и Wi-Fi.

 1/6 дуплекс – број 1 – Две посебни спални соби со еден дупли и еден единечен кревет. Одвоена кујна.

1/5 апп – број 2 – Една спална соба со брачен и единечен кревет и во кујната уште еден брачен кревет.

1/5 апп – број 3- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и кујна во истата просторија.

1/5 апп – број 4-5- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и еден единечен кревет и кујна во истата просторија. Две купатила.

1/3 студио – број 6 – Студио со еден француска кревет и еден единечен + кујна во истата просторија.

1/2 студио – број 7 – Студио со два единечни кревета + кујна во истата просторија.

 

Термин Ноќевања 1/2 СТД 1/3 СТД 1/5 АПП 1/5 ДУПЛЕКС
19.05 7 ноќи 180  200  240  250 
26.05 7 ноќи 210  240  290  310 
02.06 7 ноќи 250  270  350  370 
09.06 7 ноќи 330 € 350 € 430  460 
16.06 7 ноќи 350 € 370 € 470  490 
23.06 7 ноќи 380  390 € 510 € 530 €
30.06 7 ноќи 400  420 € 530 € 550 €
07.07 7 ноќи 420  460  580  590 
14.07 7 ноќи 450  490  650 € 690 €
21.07 7 ноќи 450  49 650 € 690 €
28.07 7 ноќи 450  49 650 € 690 €
04.08 7 ноќи 450  49 650 € 690 €
11.08 7 ноќи 450 € 490 € 650 € 690 €
18.08 7 ноќи 420  470  600 € 630 €
25.08 7 ноќи 390 € 420 € 55 58
01.09 7 ноќи 350 € 370 € 43 45
08.09 7 ноќи 260 € 290 € 35 37
15.09 7 ноќи 210 € 240 € 300  32
22.09 7 ноќи 180 € 200 € 240  250 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на апартман / 7 ноќевања

 

НАПОМЕНИ:

 • ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.
 • Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.
 • Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).
 • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.
 • Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
 • Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник немаат право на надомест на средства за разликата во цена.
 • Попустите НЕ можe да се комбинираат меѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.
 • Важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупниот износ на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 10 дена пред поаѓање. Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки.
 • Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над  дозволениот број, може, на  дополнително барање да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни.
 • Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патувањето.
 • Превземање на собите е по 14 часот – локално време, а напуштање на истите е до 09:00 часот.
 • По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/апартманот во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
 • Во цената на аранжманот каде што е вклучено  користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.
 • Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
 • Секој патник  има  обврска и е задолжен да води грижа за важноста и исправноста на патните исправи, поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.

 

Цена за превоз:

 • Превоз за возрасен 45€ / Еден правец 35€
 • Деца до 12 години 35 € / Еден правец 30 €
 • Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно

Датумот во табелата е термин на тргнување, состанок на група половина час пред наведеното време. Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Патникот е должен минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање  да се информира за потврда за времето и местото на поаѓање.

Прикажи повеќе
цена
Цена за една ноќ: 180 еур. 26 eur. во 1/2 студио
минимален број на ноќи: 7
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Град:
Област:
Округот: Грција
Држава: Грција
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 38644
карактеристики
акомодација - удобности
TV - телевизија
Wi-Fi безжичен интернет
климатизација
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

јули 2024
П В С Ч П С Н
1
26 eur.
2
26 eur.
3
26 eur.
4
26 eur.
5
26 eur.
6
26 eur.
7
26 eur.
8
26 eur.
9
26 eur.
10
26 eur.
11
26 eur.
12
26 eur.
13
26 eur.
14
26 eur.
15
26 eur.
16
26 eur.
17
26 eur.
7
18
26 eur.
7
19
26 eur.
7
20
26 eur.
7
21
26 eur.
7
22
26 eur.
7
23
26 eur.
7
24
26 eur.
7
25
26 eur.
7
26
26 eur.
7
27
26 eur.
7
28
26 eur.
7
29
26 eur.
7
30
26 eur.
7
31
26 eur.
7
 
август 2024
П В С Ч П С Н
 1
26 eur.
7
2
26 eur.
7
3
26 eur.
7
4
26 eur.
7
5
26 eur.
7
6
26 eur.
7
7
26 eur.
7
8
26 eur.
7
9
26 eur.
7
10
26 eur.
7
11
26 eur.
7
12
26 eur.
7
13
26 eur.
7
14
26 eur.
7
15
26 eur.
7
16
26 eur.
7
17
26 eur.
7
18
26 eur.
7
19
26 eur.
7
20
26 eur.
7
21
26 eur.
7
22
26 eur.
7
23
26 eur.
7
24
26 eur.
7
25
26 eur.
7
26
26 eur.
7
27
26 eur.
7
28
26 eur.
7
29
26 eur.
7
30
26 eur.
7
31
26 eur.
7
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x
180 еур. 26 eur. во 1/2 студио ноќевање