Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Хотел Aqua Sun Hotel & Spa – Сандански

,
Сандански, Бугарија
цени од 32 евра со појадок по лице на ден
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Спа Велнес Хотели
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

Нов бутик хотел со модерен СПА центар во Сандански – еден од најсончевите и најтопли градови во Бугарија, познат по лековитите минерални извори, свежиот воздух и прекрасното време во текот на целата година. Лоциран во најновиот дел од градот, хотелот нуди луксузно и удобно сместување за целосна хармонија.

Хотелскиот дел нуди 13 двокреветни делукс соби, 6 супериорни студија и 1 луксузен апартман.

ЦЕНОВНИК:

ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Сместување

м2 Капацитет во соба цена
Економи двокреветна соба без балкон и без поглед 15 2

61,50

Економи еднокреветна соба без балкон и без поглед

15 1 49,20
1 возрасен+1 дете /4-11,99г/ 15 1+1

56,40

Двокреветна делукс-без балкон

15 2 66,70
Еднокреветна 15 1

53,40

1 возрасен+1 дете /4-11,99г/

15 1+1 60,50
Двокреветна делукс-со балкон 15 2

76,90

Еднокреветна

15 1 61,60
1 возрасен+1 дете /4-11,99г/ 15 1+1

69,30

Студио супериор без балкон 2+0 / 2+1 / 2+2 / 3+1

40 2+2 / 3+1 87,20
Студио супериор со балкон 2+0 / 2+1 / 2+2 / 3+1 40 2+2 / 3+1

95,00

Апартман делукс  4+0 / 4+1 / 4+2 / 5+0 /

65 5+0 / 4+2 154,00

Цените се во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Сите горенаведени цени важат за сместување во периодот од 02.01.2023 до 22.12.2023 година, со исклучок на државните празници.

За викенд сместување минимум престој 2 ноќевања – (петок – сабота)

Цени на ДЕН за Соба и вклучуваат:

 • Ноќевање појадок
 • Користење:
 • Базен 20х8 м. со топла минерална вода (30°С), со дел за хидромасажа
 • Детски базен
 • Финска дрвена сауна
 • Парна бања
 • Солена соба
 • Билкова сауна
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Цената не вклучува:

 • Превоз
 • Индивидуални трошоци
 • Масажа

Превземи ценовник за делнички пакети со појадок

Цената вклучува:

 • Појадок
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода.
 • Хидромасажен простор со тангенти
 • Детски базен, џакузи, сауна од фински кедрово дрво, парна соба, солена соба, билна сауна.
 • Релакс зона, фитнес.
 • Безжичен интернет, паркинг, туристичка такса, ддв.

Цената не вклучува:

 • Превоз
 • Индивидуални трошоци

Опис на соби:

Делукс двокреветна соба без балкон – прв, трет и четврти кат, приближно 15 м2, тип кревет
king size кревет, кабловска телевизија, клима уред, бања со туш кабина, безжичен интернет,
фрижидер. Можно сместување – 2+0, 1+0, 1+1.

Делукс двокреветна соба со балкон – прв кат, приближно 15 м2, king size кревет, балкон,
поглед на град, кабловска телевизија, клима уред, бања со туш, безжичен интернет,
фрижидер. Можно сместување – 2+0, 1+0, 1+1.

Промо двокреветна соба без балкон и без поглед – втор кат, околу 15 м2, king size кревет
кревет, поглед на двор, кабловска, клима, купатило со туш, безжичен
интернет, фрижидер. Можно сместување – 2+0, 1+0, 1+1.

Студио супериор без балкон – приближно 40-45 м2, заедничка просторија составена од спална соба со
king size кревет и софа кревет, кабловска телевизија, клима уред, бања со туш кабина,
безжичен интернет, фрижидер. Можно сместување – 2+0, 2+1, 3+0, 2+2.

Студио супериор со балкон – приближно 40-45 м2, заедничка просторија составена од спална соба со
king size кревет и софа кревет, балкон, кабловска телевизија, клима уред, бања со туш
кабина, безжичен интернет, фрижидер. Можно сместување – 2+0, 2+1, 3+0, 2+2.

Апартман делукс со две спални– приближно 65-70 квадратни метри, кој се состои од две посебни спални соби
(кревети – едниот е од типот спална, другите две се единечни), дневна со софа кревет,кабелска
телевизија, клима, тераса, бања со туш, безжичен интернет, фрижидер. Можно
сместување – 4+0, 4+1, 4+2, 5+0.

 

Документи
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Област:
Округот: Сандански
Држава: Бугарија
Земја: Bulgaria
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 36155
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
јуни 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x
цени од 32 евра со појадок по лице на ден