Reset Password

на барање
click to see all images

Хотел Grecotel Olympia Oasis Aqua Park 5* – Килини, Грција

,
Килини, Грција
Your search results
хотелско сместување
Грција, Лето 2023, Пелапонез
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Grecotel Olympia Oasis Aqua Park 5*

Хотелот се наоѓа на Пелопонез, во областа Илиа, место Килини, на 10км од Килини. Дел од Riviera Olympia Resort комплексот кој располага со голем Аква парк, расположлив за сите гости.

Хотелот располага со: менувачница, доктор, фитнес, загреан базен, интернет на рецепција, паркинг, базени, аква парк, пошта, продавница за сувенири и накит, ресторани, барови на плажа и базен, таверни, СПА центар со сауна, парна бања, турска бања, амам, џакузи, релакс зона со џус бар, соби за масажа, Star-Trac фитнес зона, базен со морска вода, туш кабини, педикир и маникир, и персонален тренер, на плажа и базен лежалки и чадори на користење, за деца има детско игралиште, мини клуб, детско мени, детски базени, многу спортови, анимација денска и вечерна.

Во собите: клима, балкон, бања со туш или када, фен, фрижидер, сателитска тв, телефон.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Пелапонез
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37221
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

December 2023
M T W T F S S
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2024
M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

Sanset Travel

Contact Owner
language
x