Reset Password

на барање
click to see all images

Хотел Kassandra Palace 5* – Криопиги, Грција

,
Криопиги, Грција
Your search results
хотелско сместување
Грција, Лето 2023, Халкидики
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

KASSANDRA PALACE 5*
Прекрасен хотел со голема површина на зеленило. Голем избор на удобни соби, ресторан, таверни, бар и голем базен, интернет и детски клуб.
Локација – На една од најубавите песочни плажи на Халкидики – 1,5 км од центарот на Криопиги, 7 км од Калитеа
Хотелски услуги – Внатрешен базен, теретана, детски клуб и детско игралиште, конференциска сала (2 простории по 150 места), диетално мени, вегетаријанско мени.
*со доплата – салон за убавина, фризер, џакузи, масажа, сауна, турско купатило,  тенис (2 игралишта со синтетичка трева)
*бесплатни услуги – паркинг, чадори и лежалки на плажа, пешкири на плажа, интернет на јавни површини и во соби, сеф
Соби – Клима, бесплатен сеф, интернет, ТВ, папучи, сет за готвење, фен, балкон.
Singles & Doubles Deluxe MV / SV (~ 24 sq.m), Singles & Doubles Executive GV / SV (~ 27 sq.m), Suites Family SV (~ 50 sq.m), Suites Deluxe GV / SV (~ 50 sq .m), 2 Suite Grand SV (~ 60 sq.m).
Плажа – Хотелот има своја пространа песочно шљункаста плажа на помалку од 100 метри.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Касандра
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37202
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

December 2023
M T W T F S S
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2024
M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

Sanset Travel

Contact Owner
language
x