Reset Password

на барање
click to see all images

Хотел Makednos – Никити, Грција

,
Никити, Грција
Your search results
хотелско сместување
Грција, Лето 2023, Халкидики
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Мал хотел, пријател хотел со преубав поглед, опкружен со зелени дрвциња. Убав базен со џакузи, удобни соби, пријател персонал. Идеален избор за удобен, економичен одмор.
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, на 4км од местото Никити, 10 км од местото Неос Мармарас.
Хотелски услуги: паркинг, интернет (на јавни површини), ТВ сала, базен, базен за деца, игралиште за деца.
*со доплата: чадори и лежалки на плажа.
Услуга: BB, HB.
Тип на соби: вкупно 32 соби. Single Rooms & Doubles Rooms (~20 m2), Triples (~20 m2), Double Rooms 4 pax (~25 m2). Собите се опремени со ТВ, клима, телефон, сеф (бесплатно), мини фрижидер, фен, балкон/тераса.
Плажа: на 60м, песочна.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Ситонија
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37213
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

December 2023
M T W T F S S
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2024
M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share
language
x