Reset Password

на барање
click to see all images

Хотел Porto Rio Hotel & Casino – Патра, Пелапонез

,
Ахаја, Грција
Your search results
хотелско сместување
Грција, Лето 2023, Пелапонез
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Хотелот Porto Rio Hotel & Casino е наоѓа покрај приватна плажа во близина на Венецијанската тврдина. Нуди комфорни соби, ресторани, базени, конференциски центар, казино. Од хотелот се протега преубав поглед на море и мостот Рио Антирио, кој го поврзува Пелопонез со континенталниот дел на Грција. Вкупно 223 соби. Содржини: ресторани, барови, бесплатен интернет, 2 базени, паркинг, лежалки бесплатни, пешкири за плажа бесплатни, детско игралиште, казино, фризерница. Соби: балкон, фен (нема во бунгаловите!), сеф – бесплатен (нема во бунгаловите!), клима, мини-бар со доплата, сателитска ТВ, телефон, бањарки во сјутови.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Пелапонез
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37167
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

December 2023
M T W T F S S
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2024
M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

Sanset Travel

Contact Owner
language
x