Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Хотел Porto Rio Hotel & Casino – Патра, Пелапонез

,
Ахаја, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

Хотелот Porto Rio Hotel & Casino е наоѓа покрај приватна плажа во близина на Венецијанската тврдина. Нуди комфорни соби, ресторани, базени, конференциски центар, казино. Од хотелот се протега преубав поглед на море и мостот Рио Антирио, кој го поврзува Пелопонез со континенталниот дел на Грција. Вкупно 223 соби. Содржини: ресторани, барови, бесплатен интернет, 2 базени, паркинг, лежалки бесплатни, пешкири за плажа бесплатни, детско игралиште, казино, фризерница. Соби: балкон, фен (нема во бунгаловите!), сеф – бесплатен (нема во бунгаловите!), клима, мини-бар со доплата, сателитска ТВ, телефон, бањарки во сјутови.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Град:
Област:
Округот: Пелапонез
Држава: Грција
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 37167
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
јуни 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x