Reset Password

на барање
click to see all images

Хотел Tosca Beach – Кавала, Грција

,
Кавала, Грција
Your search results
хотелско сместување
Грција, Кавала, Лето 2023
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Прва линија од море, пространа површина, борова шума, приватна песочна плажа, услуга на високо ниво. Хотелот се состои од бунгалови, распоредени во мала борова шума (50-150м од плажа) и централна зграда. Одличен избор за релаксирачки семеен одмор. Реновиран во потполност во 2016 година.

Локација: се наоѓа во живописниот туристички регион Кавала, на 1км од местото Палио, 6км од градот Кавала, 40км од аеродромот “Megas Alexandros”.

Хотелски услуги: паркинг, интернет, теретана, детски анимации, детски клуб Греколето, игралиште за деца, креветче за деца, ресторан, бар на плажа, бар-ресторан (нов од 2018, на плажа), бар на кров (нов од 2018), аеробик, пикадо, бадминтон, одбојка, анимации (за возрасни,  забава со аниматор, интерактивни програми, грчки забави, танчерски емисии, дискотеки), шоу програми, жива музика…

*со доплаталекар, собна услуга, мини маркет, масажа.

Услуга: BB, HB, UAL.

Tип на соби: 125 соби (во бунгалови) Singles & Doubles (~18 m2), Doubles BunkBed (~18 m2), Family Suites Sea View (~32 m2), Suites Sea View (~32 m2). Собите се опремени со клима уред, телефон, интернет, сеф, мини бар, тв, бања, фен, нови кревети, сет за кафе/чај, балкон/тераса.

Плажа: 0м од море, песочна, наградена со сино знаменце ЕУ за чистота, бесплатни чадори, лежалки,  пешкири (со депозит на лице место).

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Грција
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37232
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

December 2023
M T W T F S S
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2024
M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

Sanset Travel

Contact Owner
language
x