Reset Password

на барање
click to see all images

Anastasia Resort and Spa – Неа Скиони, Грција

,
Неа Скиони, Грција
Your search results
хотелско сместување
Грција, Лето 2023, Прв крак
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

ANASTASIA RESORT 5*
Пријатно, тивко место на брегот на Егејското Море.
Локација: се наоѓа на полуостровот Касандра, во местото Неа Скиони.
Хотелски услуги: паркинг, интернет на јавни површини (најдобра конекција има во лобито, а во собите не е многу добра), теретана, базен, детски базен, детско игралиште, ресторан, бар, мини маркет, одбојка на плажа.
*со доплата: внатрешен базен, спа, сауна, дадилка (на барање), пинг-понг, тенис.
Услуга: HB+, ALL.
Тип на соби: вкупно 115 соби со поглед на море или кон планина. Собите се опремени со  клима уред, ТВ, телефон, интернет (бесплатно), сеф (бесплатно), фрижидер, фен, убави постелнини, мермерна бања, балкон/тераса. За фамилиите постои можност за сместување во апартмани или меѓусебно поврзани соби.
Плажа: 10м, песочна. 

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Касандра
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37293
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

септември 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
октомври 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

anastasia-resort-and-spa-%d0%bd%d0%b5%d0%b0-%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%be%d0%bd%d0%b8-%d0%b3%d1%80%d1%86%d0%b8%d1%98%d0%b0

Contact Owner
language
x