Reset Password

на барање
click to see all images

Assa Maris Hotel – Агиос Николаос, Грција

,
Агиос Николаос, Грција
Your search results
хотелско сместување
Втор крак, Грција, Лето 2023
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Ресортот е лоциран помеѓу вториот и третио крак, меѓу Ситонија и Атос на полуостровот Халкидики. Има одлична локација на сама плажа, поставен во прекрасно природно опкружување. Располага со голема површина покрај базенот и голем избор на активности за гости од секоја возраст. Голем избор на пространи и светли соби и суити, со поглед кон градина или кон море. За љубителите на активен одмор, тука ќе имате на располагање 2 тениски терени и одбојка на плажа. За најмалите има детски базен и  детско игралиште. Во главниот ресторан со голема тераса се служи локална грчка и интернационална кујна, а на бич барот се служат пијалоци за освежување.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Ситонија
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37253
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

септември 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
октомври 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

assa-maris-hotel-%d0%b0%d0%b3%d0%b8%d0%be%d1%81-%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%be%d1%81-%d0%b3%d1%80%d1%86%d0%b8%d1%98%d0%b0

Contact Owner
language
x