Reset Password

на барање
click to see all images

Blue Lagoon Princess – Каливес, Грција

,
Каливес, Грција
Your search results
хотелско сместување
Втор крак, Грција, Лето 2023
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Нов луксузен хотел на песочна приватна плажа. Модерен стил, широк избор на удобни соби. Прва класа услуга. 
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 500м од центарот на местото Каливес, 5км од местото Геракини.
Хотелски услуги: паркинг, интернет (на јавни површини), амфитеатар (затворен и отворен), спа, мини маркет, внатрешен базен (загреван во мај и октомври), 3 надворешни базени, детски базен, детско игралиште, детски клуб, 3 ресторани, 5 барови, аеробик, одбојка на плажа, кошарка, пинг-понг, анимации (дневни анимации, 6 пати неделно), шоу и жива музика (неколку пати неделно).
*со доплата: хемиско перење на облека, тенис.
Услуга: ALL.
Тип на соби: вкупно 286 соби. Singles, Τwin Rooms GV / SV (~ 30 sq.m), Τwin Rooms SV / Jacuzzi (~ 30 sq.m), Family Rooms BunkBed (~ 37 sq.m), Family Rooms BunkBed SV (~ 30-40 sq. m), Family Rooms BunkBed Sharing Pool (~ 30-40 sq.m), Junior Suites (~ 45 sq.m), Junior Suites Sharing Pool (~ 45 sq.m), Junior Suites Private Pool (~ 45 sq.m) ), Suites (~ 57 sq.m), Suites Sharing Pool (~ 57 sq.m), Suites Private Pool (~ 57 sq.m), Suites Deluxe Private Pool (~ 66-72 sq.m). Собите се опремени со клима уред, интернет (бесплатно), сеф (бесплатно), мини фрижидер, сет за кафе/чај, машина за кафе, ТВ, телефон, фен, балкон/тераса.
Плажа: на 50м, песочна, бесплатни лежалки и чадори (чадорите се бесплатни, а тендите со доплата) и бесплатни пешкири.
За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!
View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Ситонија
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37259
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

септември 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
октомври 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

blue-lagoon-princess-%d0%ba%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d0%b2%d0%b5%d1%86-%d0%b3%d1%80%d1%86%d0%b8%d1%98%d0%b0

Contact Owner
language
x