Reset Password

на барање
click to see all images

COMPLEX SUNRISE 3* – Сончев брег, Бугарија

,
Сончев брег, Бугарија
Your search results
хотелско сместување
all inclusive - се е вклучено, Бугарија, Лето 2023, Сончев брег
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Комплексот Sunrise 3* се наоѓа на 100 метри од прекрасната песочна плажа во Сончев Брег. Располага со 121 соба со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, тоалет, тераса. Комплексот Sunrise 3* им нуди на своите гости  анимација, мини клуб за игра и занимација за нивните деца. Нуди и голем број на  активности, како пинг-понг, билијард и пикадо.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 28.02.2023
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.03.2023

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Интернет

– Анимација

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба STANDARD – 2 возрасни + 1 дете до 4.99 год

Двокреветна соба LARGE   – 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 4.99 год,

АПАРТМАН – 2 возрасни + 3 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год, 3 возрасни + 2 деца до 4.99 год, 4 возрасни + 1 дете до 12,99 год

Трокреветна соба STANDARD  –  2 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год, 4 возрасни

Попусти:
Дете до 3.99 години – бесплатно
Прво дете 4-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно
Второ дете од 4 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба LARGE  – 50% од цената за возрасен
Две деца 4 – 12.99 години и едно до 3.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН – БЕСПЛАТНО (секое дете има сопствено легло)
Трето дете 4 – 12.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН –  35е на ден
Дете 4 – 12.99 години со тројца возрасни во АПАРТМАН – 35е на ден
Дете 4 – 12.99 години со тројца возрасни во трокреветна соба STANDARD – БЕСПЛАТНО
Второ дете 4 – 12.99 години со тројца возрасни во АПАРТМАН – БЕСПЛАТНО
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба LARGE и четврт возрасен во трокреветна соба СТАНДАРД  или АПАРТМАН – 20% попуст на регуларната цена
Плаќање 30% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА САНСЕТ ТРАВЕЛ

Documents
View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Бугарија
State: Бугарија
Country: Bulgaria
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37071
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

септември 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
октомври 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share
language
x