Reset Password

на барање
click to see all images

Cronwell Platamon Resort – Платамонас, Грција

,
Платамонас, Грција
Your search results
хотелско сместување
Грција, Пиерија
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Бескрајна златна плажа со импозантата планина Олимп во позадина е она што го гледате кога влегувате во Бомо Платамон Кронвел. Овој хотел е познат по својот Splash Park. Чувствувајте се како да сте дома и оставете ги вашите сетила да ве водат низ волшебното искуство што го нуди овој хотел.
Локација: се наоѓа на 1.5км од Платамонас, 35км од Катерини, 100км од Солун.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, конференциска сала, воден парк…спа центар и теретана (бесплатно од 08:00-18:00), 2 базени, детски базен, детски програми, детско игралиште, детски анимации, детско мени, ресторан, таверна, бар, бар на плажа, аеробик, кошарка, фудбал, одбојка, одбојка на плажа, пинг-понг, анимации (утрински вежби, аеробик во вода, дискотека, натпревари, тематски кулинарски вечери (3 пати неделно), грчка вечер)..
*со доплата: спа и теретана (од 18:00-24:00 со доплата), масажа, тенис.
Услуга: UAL.
Тип на соби: 192 соби Double Rooms SSV (~ 24 sq.m), Doubles Superior SSV (~ 24 sq.m), Suites (~ 50 sq.m), Villas Maisonette (~ 70-80 sq.m), Suite Presidential ( ~ 120 sq.m), Junior Suites (~ 42 sq.m), Suites Family (~ 68 sq.m). Собите се опремени со клима уред, телефон, интернет, тв, мини бар, сеф, бања, фен, опремена тераса/балкон.
Плажа: 0м од море, песочна, бесплатни чадори и лежалки, и пешкири (со депозит).

За цените на хотелот контактирајте ја агенција!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Пиерија
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37280
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

December 2023
M T W T F S S
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2024
M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

Sanset Travel

Contact Owner
language
x