Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Cronwell Platamon Resort

,
Платамонас, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

🚘 сопствен превоз

Краток опис: бескрајна златна плажа со импозантата планина Олимп во позадина е она што го гледате кога влегувате во Cronwell Platamon Resort. Овој хотел е познат по својот Splash Park. Чувствувајте се како да сте дома и оставете ги вашите сетила да ве водат низ волшебното искуство што го нуди овој хотел.

Локација: се наоѓа на 1.5км од Платамонас, 35км од Катерини, 100км од Солун.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, конференциска сала, воден парк…спа центар и теретана (бесплатно од 08:00-18:00), 2 базени, детски базен, детски програми, детско игралиште, детски анимации, детско мени, ресторан, таверна, бар, бар на плажа, аеробик, кошарка, фудбал, одбојка, одбојка на плажа, пинг-понг, анимации (утрински вежби, аеробик во вода, дискотека, натпревари, тематски кулинарски вечери (3 пати неделно), грчка вечер)..
Услуга: UAI ултра се вклучено
 
Тип на соби: 192 соби Double Rooms SSV (~ 24 sq.m), Doubles Superior SSV (~ 24 sq.m), Suites (~ 50 sq.m), Villas Maisonette (~ 70-80 sq.m), Suite Presidential ( ~ 120 sq.m), Junior Suites (~ 42 sq.m), Suites Family (~ 68 sq.m). Собите се опремени со клима уред, телефон, интернет, тв, мини бар, сеф, бања, фен, опремена тераса/балкон.
Плажа: 0м од море, песочна, бесплатни чадори и лежалки, и пешкири (со депозит).
За цените на овој хотел информирајте се во агенцијата.
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39433
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x