Reset Password

на барање
click to see all images

Elinotel Sermilia Resort – Псахудија, Грција

,
Псахудија, Грција
Your search results
хотелско сместување
Грција, Лето 2023, Халкидики
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Опис и локација: лоциран на вториот крак на Халкидики, Ситонија во малото селце Псакудија, овој луксузен хотел е поставен на сама плажа, бар на кров со прекрасен панорамски поглед, квалитетна услуга.
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, во местото Псакудија (во близина на Геракини), 75км од аеродромот “Македонија” во Солун.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, теретана (до 18.00), конференциска сала, базен, детски анимации, детски клуб, кревет за деца, ресторан, бар, бар покрај базенот, бар на кров, дискотека, шоу програми, анимации (за возрасни – забава со аниматор, спортска и рекреативна анимација, дневни програми, интерактивни програми, грчки забави, танчерски емисии), пикадо, шах, пинг-понг.
*со доплата: масажа, сауна, турско купатило, доктор, хемиско чистење на облека.
Услуга: UAL.
Тип на соби: 102 соби. Doubles Promo (~18 m2), Singles & Doubles Standard (~18-21 m2), Doubles Standard 4 pax (~21 m2), Doubles SV (~18-21 m2), Suites (~32 m2), Suites SV (~32 m2), 3 Suites Family (~44 m2). Собите се опремени со клима, мини бар, телефон, интернет, тв, сеф, бања, фен, баде мантили, козметички прибор, тераса/балкон.
Плажа: песочна на 20м од морето, бесплатни лежалки и чадори, пешкири (со депозит).

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Ситонија
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37181
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

December 2023
M T W T F S S
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2024
M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

Sanset Travel

Contact Owner
language
x