Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Elinotel Sermilia Resort Psakoudia

, ,
Грција, Псакудија, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

сопствен превоз
Опис и локација: лоциран на вториот крак на Халкидики, Ситонија во малото селце Псакудија, овој луксузен хотел е поставен на сама плажа, бар на кров со прекрасен панорамски поглед, квалитетна услуга.
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, во местото Псакудија (во близина на Геракини), 75км од аеродромот “Македонија” во Солун.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, теретана (до 18.00), конференциска сала, базен, детски анимации, детски клуб, кревет за деца, ресторан, бар, бар покрај базенот, бар на кров, дискотека, шоу програми, анимации (за возрасни – забава со аниматор, спортска и рекреативна анимација, дневни програми, интерактивни програми, грчки забави, танчерски емисии), пикадо, шах, пинг-понг.
*со доплата: масажа, сауна, турско купатило, доктор, хемиско чистење на облека.
Услуга: UAL.
Тип на соби: 102 соби. Doubles Promo (~18 m2), Singles & Doubles Standard (~18-21 m2), Doubles Standard 4 pax (~21 m2), Doubles SV (~18-21 m2), Suites (~32 m2), Suites SV (~32 m2), 3 Suites Family (~44 m2). Собите се опремени со клима, мини бар, телефон, интернет, тв, сеф, бања, фен, баде мантили, козметички прибор, тераса/балкон.
Плажа: песочна на 20м од морето, бесплатни лежалки и чадори, пешкири (со депозит).
За цените на овој хотел информирајте се во агенцијата.
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39400
карактеристики
акомодација - удобности
TV - телевизија
Wi-Fi безжичен интернет
интернет
климатизација
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x