Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

FLAMINGO BEACH 3* (ex AVLIGA BEACH) – Сончев брег, Бугарија

,
Сончев брег, Бугарија
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
HB - полупансион
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа на прва линија од плажа и има 120 соби и 8 апартмани. Секоја соба е опремена со фрижидер, телефон и сателитска ТВ. Хотелот поседува и фитнес центар, сауна, базен, џакузи.

ПОЛУПАНСИОН +   -15% до 31.03.2023

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.03.2023

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2023

Превземи ценовник за Flamingo Beach 3* (ex Alviga Beach) 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН + и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Безалкохолни пијалоци, пиво и вино за време на вечерата

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца до 11,99 г или 3 возрасни
Попусти:
Дете до 1,99 год – бесплатно
Прво дете до 11.99 години – бесплатно во двокреветна соба
Второ дете до 11.99 години – 50% попуст од регуларната цена
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена
Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА САНСЕТ ТРАВЕЛ

Документи
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Област:
Округот: Бугарија
Држава: Бугарија
Земја: Bulgaria
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 37053
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
јуни 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x