Reset Password

на барање
click to see all images

Hanioti Grandotel – Ханиоти, Грција

,
Ханиоти, Грција
Your search results
хотелско сместување
Грција, Лето 2023, Прв крак
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

GRAND HOTEL HANIOTI 4*
 
Хотелот се наоѓа на една од најубавите плажи на Ханиоти. Ќе имате прилика да се бањате во кристалната вода и да уживате во песочната плажа додека се освежувате со коктел од барот. Хотелот нуди низа на спортови на вода за незаборавни летни авантури.
Локација – На 115 км од Солун, Ханиоти – Касандра на сама плажа
Хотелски услуги – Базен, детско игралиште, теретана, тенис, трансфер
*со доплата – масажа, пешкири, опрема за водени спортови, паркинг, интернет на цела површина на хотелот, чадори и лежалки на плажа
Соби – Располагаат со централна клима (која може независно да се подесува), сателитска ТВ, интернет (бесплатен), фен, балкон, сеф (со доплата).
Single/Double room, Family room, Triple room
Плажа – Пред самиот хотел има песочна плажа која е модерно организирана со чадори, лежалки и бар. Песокот се спојува со кристално чиста вода наградена со сино знаменце.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Касандра
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37301
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

септември 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
октомври 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

hanioti-grandotel-%d1%85%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%be%d1%82%d0%b8-%d0%b3%d1%80%d1%86%d0%b8%d1%98%d0%b0

Contact Owner
language
x