Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Hanioti Melathron

,
Ханиоти, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

HANIOTI MELATHRON 4*
🚘 сопствен превоз
Опис: мал пријатен хотел поставен централно во живописното гратче Ханиоти. Хотелот е во близина на песочната плажа (втора линија од море) се карактеризира со пријатен и топол амбиент,  пространи соби, базен, ресторан, интернет. Во близина на хотелот има бројни продавници, бутици и грчки таверни.
Локација: Касандра, во близина на центарот на Ханиоти, 5 км од Полихроно и Пефкохори
Хотелски услуги: автобуска постојка на 300м, паркинг (мал паркинг со доплата), Wi-Fi интернет на јавни површини (бесплатно), надворешен базен со слатка вода, базен за деца.
Плажа: песочно-шљункаста на 80м, лежалки и чадори (со доплата), пешкири за на плажа (со депозит)
Ресторани и барови: главен ресторан, бар покрај базен
Соби:  50 соби Singles (~18 m2), Doubles Eco Ground Floor (~18 m2), Doubles Superior (~20 m2), Junior Suites PV/GV (~25 m2), Suites (~35 m2). Собите се опремени со централна клима (Јули – Август), телефон, сателитска ТВ, фен, фрижидер, балкон. Тип на дополнителен кревет – софа / фотеља / кревет на расклопување.
Дополнителни информации: нема услови за лица со посебни потреби, не е дозволен престој за домашни миленици.
За цените на овој хотел информирајте се во агенцијата.
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Град:
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39426
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x