Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Хотел Naias – Ханиоти, Грција

,
Касандра, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

-Хотелот Naias се наоѓа веднаш пред плажата, на само 200 м. од центарот на селото Ханиоти. Хотелот нуди висококвалитетна услуга и модерни удобности и е идеално место за одмор и за парови и за семејства. Домашни миленици се прифаќаат и цената на секој ден е 10 евра што се плаќа на лице место….

Хотелот располага со 65 пространи студија и апартмани со поглед кон морето или градините. Сите соби имаат клима, ТВ, телефон, сеф, фен, купатило и комплетно опремена кујна. Апартманите се состојат од посебна спална соба со два единечни кревети или еден брачен кревет и дневна соба.
На гостите им стојат на располагање два базени и бар-ресторан сместен непосредно пред плажата. Хотелот е изграден на 2-те страни на мал локален пат. Има 2 згради кои се поврзуваат заедно со приватен подвозник. Главната зграда се наоѓа пред плажата и има главно семејни апартмани со поглед на градина и делумно поглед на море. Новата зграда се наоѓа над локалниот пат и има главно студија со поглед на градина или улица.
*Со доплата: сеф, wifi интернет, престој на домашни миленици ( 10€ на ден)
Услуга: ноќевање со појадок / полупансион
Оддалеченост од плажа: 10 метри

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Област:
Округот: Халкидики
Држава: Грција
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 37153
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
јуни 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x