Reset Password

на барање
click to see all images

Lagomandra Beach Hotel – Никити, Грција

,
Никити, Грција
Your search results
хотелско сместување
Втор крак, Грција, Лето 2023
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

LAGOMANDRA BEACH 4*
Песочна плажа, величенствени природни предели, услуга на високо ниво..
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 6км од местото Неос Мармарас, 100км од аеродромот “Македонија” во Солун.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, мини маркет, спа, тв сала, базен, детски базен, детско игралиште, детски клуб, ресторан, таверна, бар на плажа, бар покрај базен, кошарка, одбојка на плажа, анимации, шоу програми..
*со доплата: градски превоз, фризер, чадори, лежалки, спортови на вода.
Услуга: HB.
Тип на соби: 88 соби. Doubles Superior LV (~20 m2), Doubles Deluxe LV (~25 m2), Doubles Deluxe SV (~25 m2), Family Rooms LV (~24 m2), Junior Suites SV (~35 m2), Family Deluxe LV (~35 m2), Apartments LV (~40-45 m2), New! 4 Deluxe Suites PP SV (~70 m2), New! 4 Deluxe Duplex Suites PP SV (~79 m2). Собите се опремени со централна клима со индивидуална регулација на температурата, фрижидер, телефон, интернет, сеф, тв, бања, фен, балкон/тераса.
Плажа: 0м од море, песочна.
За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!
View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Ситонија
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37266
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

септември 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
октомври 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

lagomandra-beach-hotel-%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d0%b3%d1%80%d1%86%d0%b8%d1%98%d0%b0

Contact Owner
language
x