Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Lagomandra Beach Hotel

,
Никити, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

LAGOMANDRA BEACH 4*
сопствен превоз
Песочна плажа, величенствени природни предели, услуга на високо ниво..
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 6км од местото Неос Мармарас, 100км од аеродромот “Македонија” во Солун.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, мини маркет, спа, тв сала, базен, детски базен, детско игралиште, детски клуб, ресторан, таверна, бар на плажа, бар покрај базен, кошарка, одбојка на плажа, анимации, шоу програми..
*со доплата: градски превоз, фризер, чадори, лежалки, спортови на вода.
Услуга: HB.
Тип на соби: 88 соби. Doubles Superior LV (~20 m2), Doubles Deluxe LV (~25 m2), Doubles Deluxe SV (~25 m2), Family Rooms LV (~24 m2), Junior Suites SV (~35 m2), Family Deluxe LV (~35 m2), Apartments LV (~40-45 m2), New! 4 Deluxe Suites PP SV (~70 m2), New! 4 Deluxe Duplex Suites PP SV (~79 m2). Собите се опремени со централна клима со индивидуална регулација на температурата, фрижидер, телефон, интернет, сеф, тв, бања, фен, балкон/тераса.
Плажа: 0м од море, песочна.
За цените на овој хотел информирајте се во агенцијата.
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Град:
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39488
карактеристики
акомодација - удобности
TV - телевизија
Wi-Fi безжичен интернет
интернет
климатизација
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x