Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Porto Carras Meliton – Неос Мармарас, Грција

,
Ситонија, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

По должина од 9км по прекрасната, песочна плажа на Халкидики со кристално чисти, азурни сини води и на површина од 1.763 хектари природа се наоѓа хотелот Порто Карас Мелитон 5*.
Локација: во склоп на комплексот “Porto Carras”, на 2км од Неос Мармарас.
Хотелски услуги: паркинг, интернет,  ресторани, таверна, ТВ сала, бутици, диско клуб, бар, бар на плажа, бар покрај базен, мини маркет, продавници, 2 надворешени базени, 2 внатрешни базени (само за возрасни), пинг – понг, тенис, фудбал, мини фудбал, одбојка на плажа, кошарка, детско игралиште, казино, шоу, ноќен клуб, диско, анимации…
*со доплата: џакузи, масажа, сауна, фризерски салон, салон за убавина, услуги за перење облека, доктор, дадилка, собна услуга, нуркање, јавање коњи, спортови на вода, голф, велосипедизам, изнајмување бродче, кану, мини бар (во соба).
Услуга: ALL, HB.
Тип на соби: 479 соби. 4 Deluxe Single (24-26 sq.m), Deluxe Double Guestrooms (32-36 sq.m), Junior Suites (~ 42-44 sq.m), Family Rooms (~ 42-44 sq.m ), Executive Suites (~ 56-65 sq.m), Luxury Suites (~ 64-86 sq.m), Sailor Suites (~ 93 sq.m), Grand Suites (~ 83-111 sq.m), Premium Suites (~ 92-107 sq.m), Presidential Suite (~ 114 sq. m), Royal Suites (up to 166 sq.m).  Собите се опремени со бања, фен, балкон, телефон, ТВ, интернет (бесплатно), сеф (бесплатно), мини бар (со доплата)..
Плажа: 0м од море, песочна, наградена со сино знаменце, бесплатни лежалки и чадори.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Област:
Округот: Ситонија
Држава: Грција
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 37134
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

јуни 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
јули 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x