Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Porto Carras Meliton

,
Неос Мармарас, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

По должина од 9км по прекрасната, песочна плажа на Халкидики со кристално чисти, азурни сини води и на површина од 1.763 хектари природа се наоѓа хотелот Порто Карас Мелитон 5*.
🚘 сопствен превоз
Локација: во склоп на комплексот “Porto Carras”, на 2км од Неос Мармарас.
Хотелски услуги: паркинг, интернет,  ресторани, таверна, ТВ сала, бутици, диско клуб, бар, бар на плажа, бар покрај базен, мини маркет, продавници, 2 надворешени базени, 2 внатрешни базени (само за возрасни), пинг – понг, тенис, фудбал, мини фудбал, одбојка на плажа, кошарка, детско игралиште, казино, шоу, ноќен клуб, диско, анимации…
*со доплата: џакузи, масажа, сауна, фризерски салон, салон за убавина, услуги за перење облека, доктор, дадилка, собна услуга, нуркање, јавање коњи, спортови на вода, голф, велосипедизам, изнајмување бродче, кану, мини бар (во соба).
Услуга: ALL, HB.
Тип на соби: 479 соби. 4 Deluxe Single (24-26 sq.m), Deluxe Double Guestrooms (32-36 sq.m), Junior Suites (~ 42-44 sq.m), Family Rooms (~ 42-44 sq.m ), Executive Suites (~ 56-65 sq.m), Luxury Suites (~ 64-86 sq.m), Sailor Suites (~ 93 sq.m), Grand Suites (~ 83-111 sq.m), Premium Suites (~ 92-107 sq.m), Presidential Suite (~ 114 sq. m), Royal Suites (up to 166 sq.m).  Собите се опремени со бања, фен, балкон, телефон, ТВ, интернет (бесплатно), сеф (бесплатно), мини бар (со доплата)..
За цените на овој хотел информирајте се во агенцијата.
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39384
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

јули 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
август 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x