Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Porto Rio Hotel & Casino 4*

,
Пелопонез, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

Porto Rio Hotel & Casino 4* се наоѓа на Пелопонез, во областа Ахаиа, веднаш до добро познатиот мост кој го поврзува Пелопонез со копното.
Луксузниот хотел е дел од ланец на ѕвездени хотели, кој нуди добра услуга, со уникатен внатрешен декор, просторни соби, ресторани, базени, 3 бара, детско игралиште, лежалки и чадори на плажа и на базен, интернет во соба и јавните простории, паркинг, фризер, хемиско, доктор, и прекрасен поглед кон мостот и казиното.
Собите се опремени со: клима, Тв, телефон, балкон, тоалет со када или туш, фен, бањарка, сеф, радио, мини бар.

Прикажи повеќе
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39494
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

јули 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
август 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат

Sanset Travel

language
x