Reset Password

на барање
click to see all images

Poseidon Sea Resort – Неос Мармарас, Грција

,
Неос Мармарас, Грција
Your search results
хотелско сместување
Втор крак, Грција, Лето 2023
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Прва линија од море, зелена површина, раскошна плажа, комфортни соби. Состовен е од главна зграда (рецепција, ресторан, бар) и  11 згради.
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 10км од Неос Мармарас.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, бизнис центар, базен, детски базен, детско игралиште, детски клуб, детски анимации, детско мени, ресторан, бар, бар покрај базенот, аеробик, тенис, мини фудбал, ватерполо, жива музика, анимации (грчка вечер, клавир, тематски вечери, игри..).
*со доплата: градски превоз (секојдневен трансфер до Неос Мармарас), лекар.
Услуга:  ALL.
Tип на соби: 138 соби.
Doubles Superior (~ 21 m²),
Junior Suites (~ 31-33 m²).
Собите се опремени со клима, тв, телефон, фен, бања, мини фрижидер, интернет, сеф, мрежа против комарци, балкон/тераса.
Плажa: 60м од море, песочна, бесплатни лежалки и чадори.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Ситонија
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37274
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

септември 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
октомври 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

poseidon-sea-resort-%d0%bd%d0%b5%d0%be%d1%81-%d0%bc%d0%b0%d1%80%d0%bc%d0%b0%d1%80%d0%b0%d1%81-%d0%b3%d1%80%d1%86%d0%b8%d1%98%d0%b0

Contact Owner
language
x