Reset Password

слободно
click to see all images

Ski opening Копаоник

,
Копаоник, Србија
2 ПП 42 eur. вклучен превоз per guest
Your search results
автобуски аранжман
Декемвриски Патувања
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

08.12.2023 Скопје-Копаоник
Состанок на групата во 06:00 часот на Дрво Декор. Поаѓање кон
Kопаоник, пристигнување во Брзече-Копаоник во утринските часови.
Сместување во хотел. www.kopaapartmani.co.rs.Слободно време за
индивидуални активности. Вечера. Ноќевање.
09.12.2023 Копаоник
Појадок. Факултативно заминување во центарот на Копаоник, можност
за уживање во неговите природни убавини, љубителите на белиот
спорт ќе уживаат и ќе ги користат удобностите на скијачкиот центар.
Слободно време за кафе во познатите ресторани. Враќање во хотел во
договорено време. Вечера. Ноќевање.
10.12.2023 Копаоник-Скопје
Појадок. По појадокот слободно време за индивидуални активности или
заминување кон скијачкиот цетар – факултативно. Во попладневните
часови заминување за Скопје. Пристигнување во вечерните часови.
Цената ги вклучува следните услуги:
 Сместување на база 2 ПП (појадок и вечера)
 Превоз на наведената релација Скопје-Брзече-Скопје
Цената не вклучува:
 Патничко осигурување 5€
 Превоз до ски центарот на Копаоник RT- 5€
 Туристичка такса 0,85 на ден (плаќање на рецепција)
ЦЕНA ПО ЛИЦЕ: 125 €
Напомена: Ски картата се плаќа на лице место
Услови за деца
*Деца до 3г. (во придружба на две возрасни лица) бесплатно
*Деца од 3 до 6 г. (во придружба на две возрасни лица) плаќаат 50 % од дадената цена
Користење само превоз Скопје-Копаоник-Скопје: 55 € / Еден правец 45€ Деца до 3 години бесплатно / 3-7 години
плаќаат 35 € Сопствен превоз се одбива 20 €
Се патува преку Косово или Србија со лична карта
Побарајте Договор во Агенција и Општи услови за патување

View more
цена
Price per guest: 42 eur.
City Tax Fee: 1 eur. Per night per Guest
Minimum no of nights: 3
Extra options:
Патничко осигурување: 5 eur. Per Guest
Превоз до ски центарот на Копаоник RT: 5 eur. Per Guest
сопствен превоз: -10 eur. Per Guest
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Србија
State: Србија
Country: Serbia
детали
Property Status: слободно
Property ID: 38298
карактеристики
акомодација - удобности
TV - телевизија
Wi-Fi безжичен интернет
греење
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

December 2023
M T W T F S S
 1
42 eur.
2
42 eur.
3
42 eur.
4
42 eur.
5
42 eur.
6
42 eur.
7
42 eur.
8
42 eur.
9
42 eur.
10
42 eur.
11
42 eur.
12
42 eur.
13
42 eur.
14
42 eur.
15
42 eur.
16
42 eur.
17
42 eur.
18
42 eur.
19
42 eur.
20
42 eur.
21
42 eur.
22
42 eur.
23
42 eur.
24
42 eur.
25
42 eur.
26
42 eur.
27
42 eur.
28
42 eur.
29
42 eur.
30
42 eur.
31
42 eur.
January 2024
M T W T F S S
1
42 eur.
2
42 eur.
3
42 eur.
4
42 eur.
5
42 eur.
6
42 eur.
7
42 eur.
8
42 eur.
9
42 eur.
10
42 eur.
11
42 eur.
12
42 eur.
13
42 eur.
14
42 eur.
15
42 eur.
16
42 eur.
17
42 eur.
18
42 eur.
19
42 eur.
20
42 eur.
21
42 eur.
22
42 eur.
23
42 eur.
24
42 eur.
25
42 eur.
26
42 eur.
27
42 eur.
28
42 eur.
29
42 eur.
30
42 eur.
31
42 eur.
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close
Патничко осигурување
5 eur.
Per Guest
Превоз до ски центарот на Копаоник RT
5 eur.
Per Guest
сопствен превоз
-10 eur.
Per Guest

Add to Favorites
Contact Owner
Share

Sanset Travel

Contact Owner
language
x
2 ПП 42 eur. вклучен превоз per guest