Reset Password

на барање
click to see all images

Toroni Blue Sea – Торони, Грција

,
Порто куфо, Грција
Your search results
хотелско сместување
Втор крак, Грција, Лето 2023
|0 Bedrooms|
Check Availability

опис

Мал хотел на песочна плажа. Модерен стил, пространи и удобни соби. Во близина на  хотелот се наоѓаат продавници, кафичи и таверни. Идеален хотел за семеен одмор.
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 1км од местото Порто Куфо, 15км од Неос Мармарас.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, теретана, мини маркет (во близина на хотелот), базен, детски базен, детско игралиште, ресторан, бар покрај базенот, џакузи..
*со доплата: сауна, турско купатило, масажа, собна услуга, лежалки и чадори на плажа.
Услуга: HB.
Тип на соби: 45 соби. Doubles Superior (~32 m2), Doubles Eco Ground Floor (~30 m2). Собите се опремени со клима, мини фрижидер, тв, бања, фен (на рецепција), балкон/тераса.
Плажа: 0м од морето, песочна.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

View more
адреса
Address: Exact location information is provided after a booking is confirmed.
County: Порто Куфо
State: Грција
Country: Greece
детали
Property Status: на барање
Property ID: 37270
правила и услови
Smoking Allowed
Pets Allowed
Party Allowed
Children Allowed

Availability

септември 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
октомври 2023
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
past
today
booked
×

Book Now

Guests
Adults
Ages 13 or above
0
Children
Ages 2 to 12
0
Infants
Under 2 years
0
Close

Add to Favorites
Contact Owner
Share

toroni-blue-sea-%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d0%be-%d0%ba%d1%83%d1%84%d0%be-%d0%b3%d1%80%d1%86%d0%b8%d1%98%d0%b0

Contact Owner
language
x