Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Tosca Beach

,
Кавала, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

Прва линија од море, пространа површина, борова шума, приватна песочна плажа, услуга на високо ниво. Хотелот се состои од бунгалови, распоредени во мала борова шума (50-150м од плажа) и централна зграда. Одличен избор за релаксирачки семеен одмор. Реновиран во потполност во 2016 година.
🚘 сопствен превоз
Локација: се наоѓа во живописниот туристички регион Кавала, на 1км од местото Палио, 6км од градот Кавала, 40км од аеродромот “Megas Alexandros”.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, теретана, детски анимации, детски клуб Греколето, игралиште за деца, креветче за деца, ресторан, бар на плажа, бар-ресторан (нов од 2018, на плажа), бар на кров (нов од 2018), аеробик, пикадо, бадминтон, одбојка, анимации (за возрасни,  забава со аниматор, интерактивни програми, грчки забави, танчерски емисии, дискотеки), шоу програми, жива музика…
*со доплата: лекар, собна услуга, мини маркет, масажа.
Услуга: BB, HB, UAL.
Tип на соби: 125 соби (во бунгалови) Singles & Doubles (~18 m2), Doubles BunkBed (~18 m2), Family Suites Sea View (~32 m2), Suites Sea View (~32 m2). Собите се опремени со клима уред, телефон, интернет, сеф, мини бар, тв, бања, фен, нови кревети, сет за кафе/чај, балкон/тераса.
Плажа: 0м од море, песочна, наградена со сино знаменце ЕУ за чистота, бесплатни чадори, лежалки,  пешкири (со депозит на лице место).
За цените на овој хотел информирајте се во агенцијата.
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Град:
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39401
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x