Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Vila Camellia – Валона

,
Валона, Албанија
Резултатите од пребарувањето
студио
летни аранжмани
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

АЛБАНИЈА – ВАЛОНA

Вила “Camellia”

Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиасо опременaкујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI.На покривот има голема заедничка тераса

со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно времеза играње карти или да испиете некое кафе.

Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња,

Употреба на клима 3€ од ден по студио (се плаќа во самиот објект)

                      “Рана уплата” од 10% за уплата до 20.02.2024

                       “Рана уплата” од 5% за уплата до 20.03.2024 

Вила “Camellia” 7  и 9 ноќевања за наем на студио
Термин: Ноќевања: 1/ студио 1/3 Студио
01.06-10.06.2024 9 пополнето пополнето
11.06-20.06.2024 9 пополнето пополнето
22.06-01.07.2024 9 пополнето € 295
03.07-12.07.2024 9 280 € € 295
13.07-20.07.2024 7 315 € € 335
20.07-27.07.2024 7 320 € € 335
27.07-03.08.2024 7 330 € € 345
03.08-10.08.2024 7 330 € € 345
10.08-17.08.2024 7 330 € € 345
19.08-28.08.2024 9 пополнето пополнето
29.08-07.09.2024 9 пополнето пополнето
08.09-17.09.2024 9 180 € € 190

                                                    Координати 40.437397609392995, 19.498775725625908

Напомена:

  • Цените во табелата се однесуваат за наем на студио  за7 и 9 ноќевања без вклучен превоз
  • Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети
  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин  на редовните цени
  • За уплата на аранжаман со ран букинг не може да се комбинира со попустот за две последователни термини
  • Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 10.00часот
  •  Вилата поседува WIFI интернет и агенцијата не сноси одговорност за брзината и квалитетот на интернетот
  • Препорачуваме патничко осигурување во агенција
  • Во случај на отказ од страна на патникот важат општите услови на ТА Сансет Травел
Прикажи повеќе
адреса
Град:
Област:
Земја: Albania
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39368
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели

Sanset Travel

language
x