Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Хотел Elinotel Apolаmare 5* – Ханиоти, Грција

,
Ханиоти, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

ELINOTEL APOLAMARE 5*
Локација: на сама плажа во Ханиоти, на 5мин. пешање до центарот
Услуга: ноќевање на база полупансион  или ултра се вклучено
Хотелски содржини: ресторан, пул бар, фитнес сала, Wi-Fi интернет
Сместување: 86 комфорни соби, стилски декорирани опремени со балкон, бања со када или туш, фен, телефон, флет ТВ, минибар, индивидуална клима, електронски сеф.

За цените на хотелот контактирајте ја агенцијата!

Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Град:
Област:
Округот: Касандра
Држава: Грција
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 37160
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
јуни 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x