Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Alexander the Great Kriopigi

,
Криопиги, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

сопствен превоз
Бескрајна плажа со кристално чиста вода, градина со цвеќиња, борови дрвја – сè наоколу му дава на ова место необичен вкус на одморалиштето. Широк избор на соби, ресторан, таверна, барови, базен, спорт, забавни програми. Хотелот е погоден за секоја категорија туристи, како и за љубителите на комбинација на релаксирачки и активен одмор.
Локација: Полуостров Касандра, 1,5 км од центарот на Криопиги, 2 км од Калитеа, 90 км од аеродромот „Македонија“ Солун. Хотелот се состои од централна зграда и 4 згради од типот на бунгалов. Награден Green Key како хотел кој ги исполнува највисоките еколошки стандарди.
Сместување: Хотелот располага со 215 соби, сите опремени со клима, телефон, сателитска ТВ, купатило, фен, балкон, мини бар ( со доплата), сеф ( со доплата)
Хотелски содржини: рецепција, ресторан, a la carte ресторан, барови, базен, детско игралиште, паркинг, лифт, rent a car,доктор, банкомат
*Со доплата: билијард, пинг-понг, тенис, водени спортови, Wi-fi (на јавните површини и во собите), лежалки, чадори и пешкири плажа
Оддалеченост од плажа: 200-500 метри
За цените на овој хотел информирајте се во агенцијата.
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39445
карактеристики
акомодација - удобности
TV - телевизија
Wi-Fi безжичен интернет
интернет
климатизација
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

јули 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
август 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x