Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Kassandra Palace Hotel & Spa Kriopigi

,
Криопиги, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

KASSANDRA PALACE 5*
сопствен превоз
Прекрасен хотел со голема површина на зеленило. Голем избор на удобни соби, ресторан, таверни, бар и голем базен, интернет и детски клуб.
Локација – На една од најубавите песочни плажи на Халкидики – 1,5 км од центарот на Криопиги, 7 км од Калитеа
Хотелски услуги – Внатрешен базен, теретана, детски клуб и детско игралиште, конференциска сала (2 простории по 150 места), диетално мени, вегетаријанско мени.
*со доплата – салон за убавина, фризер, џакузи, масажа, сауна, турско купатило,  тенис (2 игралишта со синтетичка трева)
*бесплатни услуги – паркинг, чадори и лежалки на плажа, пешкири на плажа, интернет на јавни површини и во соби, сеф
Соби – Клима, бесплатен сеф, интернет, ТВ, папучи, сет за готвење, фен, балкон.
Singles & Doubles Deluxe MV / SV (~ 24 sq.m), Singles & Doubles Executive GV / SV (~ 27 sq.m), Suites Family SV (~ 50 sq.m), Suites Deluxe GV / SV (~ 50 sq .m), 2 Suite Grand SV (~ 60 sq.m).
Плажа – Хотелот има своја пространа песочно шљункаста плажа на помалку од 100 метри.
За цените на овој хотел информирајте се во агенцијата.
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39427
карактеристики
акомодација - удобности
TV - телевизија
Wi-Fi безжичен интернет
интернет
климатизација
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x