Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Elinotel Apolamare Hanioti

,
Chaniotis, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

ELINOTEL APOLAMARE 5*
сопствен превоз
Локација: на сама плажа во Ханиоти, на 5мин. пешање до центарот
Услуга: ноќевање на база полупансион  или ултра се вклучено
Хотелски содржини: ресторан, пул бар, фитнес сала, Wi-Fi интернет
Сместување: 86 комфорни соби, стилски декорирани опремени со балкон, бања со када или туш, фен, телефон, флет ТВ, минибар, индивидуална клима, електронски сеф
За цените на овој хотел информирајте се во агенцијата.
Прикажи повеќе
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Град:
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39383
карактеристики
акомодација - удобности
TV - телевизија
Wi-Fi безжичен интернет
интернет
климатизација
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x