Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Lesse Hotel Hanioti

,
Chaniotis, Грција
Резултатите од пребарувањето
хотелско сместување
Хотели Грција
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

сопствен превоз
Ексклузивен хотел со широка зелена површина. Изграден е од три згради кои нудат селекција на голем број удобни соби, песочна плажа, комплекс на базени, пријатен персонал и топла, домашна атмосфера. Одличен за фамилии, многубројно друштво или одмор за двајца.
 
Локација – 800 м. од центарот на Ханиоти, 90 км од аеродромот Македонија.
Хотелски услуги – Мини маркет, паркинг, комплекс од 3 сврзани базени, интернет, бар, ресторан, детско игралиште, тенис, анимација за возрасни
*со доплата – џакузи, масажа, чадори и лежалки на плажа, дадилка, билијард, спорт на вода, мини бар, сеф (на рецепција)
*бесплатни услуги – интернет на јавни површини и во соба, паркинг
Соби – Клима, сателитска ТВ, телефон, бесплатен интернет, сет за капење, балкон.
74 Standard Doubles (~ 30-35 sq.m), 14 Junior Suites (~ 40-45 sq.m) & Suites Family (~ 60 sq.m)
Плажа – Песочно шљункаста плажа на 200 м. од хотелот
Прикажи повеќе
адреса
Град:
Област:
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39479
карактеристики
акомодација - удобности
TV - телевизија
Wi-Fi безжичен интернет
интернет
климатизација
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x