Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

Villa Zafiria

, ,
Полихроно, Грција, Халкидики
180 еур. 26 eur. во 1/2 студио ноќевање
Резултатите од пребарувањето
апартман, студио
летни аранжмани
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

ПОЛИХРОНО – Вила ЗАФИРИЈА

Вилата ЗАФИРИЈА се наоѓа во мирен дел на само неколку минути од центарот и  на 150 метри од плажа.  Реновирана во 2019 година. Секое студио/апартман е опремено со мини кујна, бања, балкон, ТВ,  WiFi (од 01 Јуни) и клима уред, вклучена во цената.

Студио бр.2 и бр.3 – двокреветно студо, брачен кревет, на 1кат.

Студио бр.6 и бр.7 – трикреветно студио, брачен и единечен кревет, на 2кат.

Студио бр.Б – четворокреветно студио, 4 единечни кревети, на приземје.

Апартман бр. А – трокреветен апартман со две соби, брачен во спална, единечен во кујна, на приземје.

Апартман бр. 1 и бр.4 – трокреветен апартман со две соби, брачен во спална, единечен во кујна, на 1кат.

Апартман бр.5  – трокреветен апартман со две соби, 2 единечни во спална, единечен во кујна, на 2кат.

Апартман бр.8 – четворокреветен апартман, брачен во спална, два единечни во кујна, на 2кат.

 

Попуст 15 % за 50 % уплата заклучно со 31.12.2023

 

 

 

ТЕРМИН НАЕМ

1/2 СТД

1/3 СТД

1/4 СТД

1/3 АПП

1/4 АПП

19.05 7 ноќи

180 €

200 

220

240 

26.05 7 ноќи

220 €

240 

260

290 

02.06 7 ноќи

250 €

270 

290

350 

09.06 7 ноќи

310 €

350 €

370

430 

16.06 7 ноќи

350 €

370 €

390

470 

23.06 7 ноќи

370 €

390 €

430

510 €

30.06 7 ноќи

390 €

420 €

450

550 €

07.07 7 ноќи

430 €

460 

490

580 

14.07 7 ноќи

470 €

490 

530

650 €

21.07 7 ноќи

470 €

49

530

650 €

28.07 7 ноќи

470 €

49

530

650 €

04.08 ноќи

470 €

49

530

650 €

11.08 7 ноќи

470 €

490 €

530

650 €

18.08 7 ноќи

450 €

470 

500

600 €

25.08 7 ноќи

380 €

420 €

460

55

01.09 7 ноќи

350 €

370 €

400

45

08.09 7 ноќи

260 €

290 €

350

39

15.09 7 ноќи

220 €

240 €

270

32

22.09 7 ноќи

180 €

200 €

220

240 

 

 

НАПОМЕНИ:

ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).

За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.

Прикажи повеќе
цена
Цена за една ноќ: 180 еур. 26 eur. во 1/2 студио
минимален број на ноќи: 7
адреса
Адреса: информација за точната локација ќе добиете по потврдата на резервацијата
Округот: Грција
Држава: Грција
Земја: Greece
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 38550
карактеристики
акомодација - удобности
TV - телевизија
Wi-Fi безжичен интернет
јадење
кујна
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

јуни 2024
П В С Ч П С Н
 1
26 eur.
2
26 eur.
3
26 eur.
4
26 eur.
5
26 eur.
6
26 eur.
7
26 eur.
8
26 eur.
9
26 eur.
10
26 eur.
11
26 eur.
12
26 eur.
13
26 eur.
14
26 eur.
15
26 eur.
16
26 eur.
17
26 eur.
18
26 eur.
19
26 eur.
20
26 eur.
21
26 eur.
22
26 eur.
23
26 eur.
24
26 eur.
7
25
26 eur.
7
26
26 eur.
7
27
26 eur.
7
28
26 eur.
7
29
26 eur.
7
30
26 eur.
7
јули 2024
П В С Ч П С Н
1
26 eur.
7
2
26 eur.
7
3
26 eur.
7
4
26 eur.
7
5
26 eur.
7
6
26 eur.
7
7
26 eur.
7
8
26 eur.
7
9
26 eur.
7
10
26 eur.
7
11
26 eur.
7
12
26 eur.
7
13
26 eur.
7
14
26 eur.
7
15
26 eur.
7
16
26 eur.
7
17
26 eur.
7
18
26 eur.
7
19
26 eur.
7
20
26 eur.
7
21
26 eur.
7
22
26 eur.
7
23
26 eur.
7
24
26 eur.
7
25
26 eur.
7
26
26 eur.
7
27
26 eur.
7
28
26 eur.
7
29
26 eur.
7
30
26 eur.
7
31
26 eur.
7
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x
180 еур. 26 eur. во 1/2 студио ноќевање