Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

COMPLEX SUNRISE 3*

,
Сончев брег, Бугарија
Резултатите од пребарувањето
апартман, соба
летни аранжмани
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

ALL INCLUSIVE

Комплексот Sunrise 3* се наоѓа на 100 метри од прекрасната песочна плажа во Сончев Брег. Располага со 121 соба со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, тоалет, тераса. Комплексот Sunrise 3* им нуди на своите гости  анимација, мини клуб за игра и занимација за нивните деца. Нуди и голем број на  активности, како пинг-понг, билијард и пикадо.

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 01.06.2024 – 14.06.2024

11.09.2024 – 17.09.2024

ALL INCLUSIVE

15.06.2024 – 30.06.2024

23.08.2024 – 10.09.2024

ALL INCLUSIVE

01.07.2024 – 22.08.2024  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба

STANDARD

34 €
44 € 54 €
Лице во двокреветна соба

LARGE

  36 €  53 € 62 €
Лице во трокреветна соба

STANDARD

 34 € 51 €  59 € 
АПАРТМАН 2+2, 3+0  117 € 184 € 215 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
  • Детско катче
  • Интернет
  • Анимација

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба STANDARD – 2 возрасни + 1 дете до 4.99г.
Двокреветна соба LARGE   – 2 возрасни + 2 деца до 12.99 г, 3 возрасни + 1 дете до 4.99г
АПАРТМАН – 2 возрасни + 3 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 4 возрасни + 1 дете до 12,99г
Трокреветна соба STANDARD  –  2 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год, 4 возрасни + 1 дете до 12.99г

Попусти:
Дете до 3.99 години – бесплатно
Прво дете 4-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно
Второ дете од 4 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба LARGE  – 50% од цената за возрасен
Три деца 4 – 12.99 години со двајца возрасни во Апартман- БЕСПЛАТНО (секое дете има сопствено легло)
Две деца 4 – 12.99 години со тројца возрасни во Апартман – БЕСПЛАТНО
Дете 4 – 12.99 години со тројца возрасни во трокреветна соба STANDARD – БЕСПЛАТНО
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба LARGE и четврт возрасен во трокреветна соба СТАНДАРД – 20% попуст на регуларната цена
Четврт возрасен во Апартман – 30е на ден
Дете 4-12.99 години во Апартман со четворица возрасни – БЕСПЛАТНО
Плаќање 30% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА САНСЕТ ТРАВЕЛ

Прикажи повеќе
адреса
Област:
Земја: Bulgaria
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39351
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x