Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

KOTVA 4*

,
Сончев брег, Бугарија
Резултатите од пребарувањето
апартман, соба, хотелско сместување
летни аранжмани
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

ALL INCLUSIVE

Хотелот се наоѓа на околу 250 m од плажата и околу 3 km од центарот на Сончев Брег. Има отворен базен, детско игралиште, билјард, тениско игралиште, масажа, фитнес, мини аквапарк, фризер.

Секоја соба е климатизирана и има телефон, фен, бесплатна Wi-Fi конекција, Сат-ТВ, минибар, балкон и бања.

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE
ТЕРМИНИ 06.06.2024 – 21.06.2024

ALL INCLUSIVE

22.06.2024 – 05.07.2024   27.08.2024 – 07.09.2024

ALL INCLUSIVE

06.07.2024 – 26.08.2024

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 53 €
69 € 93 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– бистро Black pearl, бар Kotva, pool bar

– мини AQUA PARK со два базена

– Детско катче

– Интернет во целиот комплекс, во собите и покрај базените

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца 11,99 г. или 3 возрасни
Попусти:
Прво дете до 11.99 години – бесплатно во двокреветна соба
Второ дете до 11.99 години – -50% попуст на редовната цена
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на редовната цена
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА САНСЕТ ТРАВЕЛ

Прикажи повеќе
адреса
Област:
Земја: Bulgaria
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39305
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x