Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

FLAMINGO BEACH 3* (ex AVLIGA BEACH)

,
Сончев брег, Бугарија
Резултатите од пребарувањето
апартман, соба, хотелско сместување
летни аранжмани
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

ПОЛУПАНСИОН +

Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа на прва линија од плажа и има 120 соби и 8 апартмани. Секоја соба е опремена со фрижидер, телефон и сателитска ТВ. Хотелот поседува и фитнес центар, сауна, базен, џакузи.

Цени за термини по типови простории за ПОЛУПАНСИОН +

ТЕРМИНИ 15.05.2024 – 15.06.2024 11.09.2024 – 30.09.2024

ПОЛУПАНСИОН +

 16.06.2024 – 03.07.2024   26.08.2024 – 10.09.2024

ПОЛУПАНСИОН +

04.07.2024 – 25.08.2024

ПОЛУПАНСИОН +

Лице во двокреветна соба – поглед парк 33 €
44 € 51 €
Лице во двокреветна соба – страничен поглед море 36 € 46 € 54 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– WI FI  во лобито и околу базенот

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни+1 дете до 11,99 г или 3 возрасни
Попусти:
Дете до 11,99 год – бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена
Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА САНСЕТ ТРАВЕЛ

Прикажи повеќе
адреса
Област:
Земја: Bulgaria
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39333
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x