Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

GRAND NIRVANA 4 *

,
Сончев брег, Бугарија
Резултатите од пребарувањето
апартман, соба, хотелско сместување
летни аранжмани
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

ALL INCLUSIVE 

Лоциран во Сончев Брег, Хотелот GRAND NIRVANA 4* – All Inclusive & Free Beach Access располага со ресторан, приватен паркинг, бар и приватна плажа со сопствен бар на плажа. Има 24-часовна рецепција, детско катче и бесплатен WiFi низ целиот хотел. Гостите на хотелот имаат бесплатни лежалки и чадори на плажа.

Во хотелот секоја соба е опремена со клима уред, гардеробер, тераса со поглед на базен, приватна бања, фрижидер, ТВ со рамен екран..

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 10.06.2024 – 04.07.2024 27.08.2024 – 10.09.2024

ALL INCLUSIVE

05.07.2024 – 18.07.2024  16.08.2024 – 26.08.2024

ALL INCLUSIVE

19.07.2024 – 15.08.2024

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 67
79 €
 86 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Лежалки и чадори на плажа

– Бар на плажа

– Фитнес сала

– Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба – 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни + 1 дете до 12,99 год
Попусти:
Дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба – БЕСПЛАТНО
Второ дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба – 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА САНСЕТ ТРАВЕЛ

Прикажи повеќе
адреса
Област:
Земја: Bulgaria
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39342
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x