Ресетирање На Лозинка

на барање
кликнете за да ги видите сите слики

DIAMOND 4*

,
Сончев брег, Бугарија
Резултатите од пребарувањето
соба, хотелско сместување
летни аранжмани
|0 Спални соби|
Проверка На Достапност

опис

ALL INCLUSIVE  

Благодарение на централната локација во Сончев Брег, на само 250 метри од прекрасната песочна плажа, хотелот Diamond 4* е идеален за семејства и млади луѓе, бидејќи е близу до сите забавни случувања, кои ги нуди ова туристичко место.

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 10.06.2024 – 30.06.2024 29.08.2024 – 15.09.2024ALL INCLUSIVE 01.07.2024 – 28.08.2024
ALL INCLUSIVE
16.09.2024 – 30.09.2024
ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба  – PROMO 41 € 55 €  30 € 
Лице во двокреветна соба  – STANDARD 43 € 57 € 32 €
Лице во двокреветна соба  – LARGE 47 €  63 € 33 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
  • Детско катче
  • Анимација
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба PROMO  – 2 возрасни
Двокреветна соба STANDARD – 2 возрасни + 1 деe до 11.99 год
Двокреветна соба LARGE  – 2 возрасни + 2 деца до 11.99 год или 3 возрасни
Попусти и доплати:
Дете до 1.99 години – бесплатно
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца или тројца возрасни – бесплатно
Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 30% попуст на регуларната цена

Плаќање 30% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА САНСЕТ ТРАВЕЛ

Прикажи повеќе
адреса
Област:
Земја: Bulgaria
детали
Имотната Состојба: на барање
Имот ID: 39360
правила и услови
Пушење Е Дозволено
Дозволени Домашни Миленици
Партијата Е Дозволено
На Децата Им Е Дозволено

Достапност

април 2024
П В С Ч П С Н
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
мај 2024
П В С Ч П С Н
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
минатото
денес
пипнат
×

Проверка На Достапност

Гости
Возрасни лица
На возраст од 13 години или над
0
Деца
На возраст од 2 до 12
0
Доенчиња
Под 2 години
0
Затворете
Додади во Омилени
Сподели
language
x